Cirkliškio vaikų dienos centro veikla

Cirkliškio vaikų dienos centro veikla

Mokinių bendrija „Viltis“, veikianti Švenčionių profesinio rengimo centre, nuo 2015 m. vykdo projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras“, kurio tikslas - teikti dienos  socialines ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Šiuo metu Centrą lanko 28 vaikai.

Tris kartus per savaitę vaikai  daro įvairius rankdarbius, patys ruošia pietus, serviruoja stalą, eina į žygius ir vykdo kitokias veiklas. Spalio mėnesį buvo organizuota išvyka į Vichy parką, vyko psichologo užsiėmimai, susitikimas ir krepšinio varžybos su  bendruomenės policininkais. Praėjusią savaitę mokiniai lankėsi MO muziejuje, kur aplankė didžiąją parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Taip pat svečiavosi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro zoologijos muziejuje.

Džiaugiamės vis populiarėjančia savanoryste, kai vyresni vaikai ir mokytojai savanoriškais pagrindais prisideda prie projekto veiklų – padeda maisto ruošoje,  organizuoja išvykas. Šį rudenį sulaukėme naujų savanorių – Lauros Venskuvienės ir Živilės Savickaitės, kurios yra grožio paslaugų profesionalės ir atvyksta į dienos centrą suteikti vaikams kirpimo, manikiūro paslaugų. Jos ne tik suteikia paslaugas, bet ir konsultuoja, moko asmens higienos centro lankytojus. Esame labai joms dėkingi.

Būvimas kartu ir visos vykdomos veiklos padeda vaikams jaustis svarbiais, reikalingais ir saugiais. Siekdami šių tikslų dalyvaujame Dienos centrų finansavimo konkurse, kur tikimės paramos veiklų vykdymui 2020-2021m. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, VšĮ Humana People to People Baltic.

Projekto vadovė  Jolita Masevičienė

Pasidalinkite
Share on facebook
Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimai su buvusiais mokyklos absolventais
Naujienos
Olegas

Susitikimai su buvusiais mokyklos absolventais

Lapkričio 18–22 dienomis vyko kasmetinė Nacionalinė karjeros savaitė šalies mokyklose. Kiekvienais mokslo metais jau tapo tradicija organizuoti susitikimus su buvusiais mūsų mokyklos absolventais.  Lapkričio 19 d. grupė pirmos ir antros gimnazinių klasių mokinių su karjeros koordinatore D. Ankėniene vyko į susitikimą su buvusia mūsų mokyklos absolvente, o dabar einančia Ignalinos rajono administracijos direktorės pareigas – Jūrate Balinskiene. Kartu susitikime dalyvavo ir Ignalinos rajono meras Justas Rasikas.

Skaityti daugiau »
„Mūsų istorija gyvai“
Naujienos
Olegas

„Mūsų istorija gyvai“

Malonu pasidžiaugti, kad mokyklos jubiliejui suskubome parengti ir išleisti kraštotyros knygą „Mūsų istorija gyvai“. Tai bandymas į spausdintinių žodžių rūbą įvilkti Švenčionių krašto ir mūsų mokyklos istoriją.

Skaityti daugiau »
Svėdasai
Naujienos
Olegas

Svėdasai

Lapkričio šeštosios rytą mokyklinis autobusas, kuriame patogiai įsitaisė Švenčionių profesinio rengimo centro mokiniai ir mokytojos Laimutė Stūglienė ir Birutė Raslanienė, pasuko Svėdasų link. Kadangi 2019-

Skaityti daugiau »
Close Menu

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems Švenčionių Profesinio rengimo centrą arba  mokinių bendriją „Viltis” 2 % gyventojo pajamų mokesčiu (toliau GPM). Gauta parama buvo  panaudota mokinių rėmimui, švenčių ir išvykų organizavimui.
Mums labai reikalingas Jūsų palaikymas bei parama, todėl kviečiame ir šiemet pasinaudoti nieko Jums nekainuojančia teise ir dalį sumokėto GPM skirti mokyklai, ar mokykloje veikiančiai mokinių nevyriausybinei organizacijai. Nepasinaudojus šia galimybe, pinigai liks valstybės biudžete.

Cirkliškio vaikų dienos centro veikla
Pildant savarankiškai deklaraciją, pateikiame duomenis

ŠVENČIONIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRAS

ĮMONĖS KODAS: 111963842 LIEPŲ AL. 2, CIRKLIŠKIS

ŠVENČIONIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRO MOKINIŲ BENDRIJA „VILTIS"

ĮMONĖS KODAS: 178863361 LIEPŲ AL. 2, CIRKLIŠKIS