{forumStyle}
 
 
 
Rūšiuoti naujienas pagal: Naujienos datą | populiarumą | lankomumą | abecėlę

Išvyka į atvyrų durų dieną

Autorius: olesub on 2014-03-26, 10:50, Peržiūrų: 924

2014 m. kovo 26 dieną Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko "Atvirų durų diena", "Gamtos pažinimo paskaitos moksleiviams", viktorina "Proto mūšis", vykdoma pagal projektą "ERASMUS LIETUVOS MOKYKLOMS", bei seminaras mokytojams "Pažinkime mus supančią aplinką". 
Į atvirų durų dieną vyko ir...

Kategorija: Archyvas

 

Mokyklos svečias

Autorius: olesub on 2014-03-19, 11:26, Peržiūrų: 912

2014 metų kovo 19 d. mokykloje vyko įdomus susitikimas su Vilniaus teritorinės karo prievolės komplektavimo vyresniuoju specialistu, štabo seržantu Igoriu Bartanovičiumi. Šios garbingos profesijos atstovas priminė...

Kategorija: Archyvas

 

Vizitas į UAB "Intersurgical"

Autorius: olesub on 2014-03-04, 00:00, Peržiūrų: 1 069

2014 metų kovo 4d. įmonėje "Intersurgical" vyko pasitarimas su Švenčionių rajono mokyklų atstovais, kurio metu buvo aptarti bendradarbiavimo klausimai. Buvo diskutuota apie moksleivių

Kategorija: Archyvas

 

Susitikimas su Vilniaus kolegijos atstovais

Autorius: olesub on 2014-02-25, 13:49, Peržiūrų: 785

Švenčionių profesinio rengimo centre 2014 m.  vasario 25 d. įvyko susitikimas su Vilniaus kolegijos studentų priėmimo skyriaus vedėja Dovile Liubiniene, studentais - Povilu ir Nerijumi. Pasiklausyti pašnekovų atvyko mokiniai iš Adutiškio vidurinės mokyklos bei  Z. Žemaičio gimnazijos.

Dovilė Liubinienė papasakojo apie...

Kategorija: Archyvas

 

Darbo birža

Autorius: olesub on 2014-02-20, 13:40, Peržiūrų: 958

Darbo birža - konsultantė ir pagalbininkė ieškant darbo

2014 metų vasario 20 dieną Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lankėsi Vilniaus teritorinės darbo biržos Švenčionių skyriuje. Susitikime dalyvavo įvairių specialybių mokiniai.

Belaukdami vadovo, susipažinome su vaizdine medžiaga įstaigos patalpose, pasidomėjome, kokių laisvų darbo vietų yra mūsų rajone, kokių specialybių darbuotojų šiais metais dažniausia pageidauja darbdaviai.

Darbo biržos specialistas Vidas Žvirgždas pakvietė mokinius į kabinetą prie kompiuterių.

Mokiniai prisijungė ...


Kategorija: Archyvas

 

Profesijų diena

Autorius: olesub on 2014-02-12, 12:36, Peržiūrų: 958

Profesijų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

 
Dinamiškame šių dienų darbo pasaulyje vienąkart įgytos žinios, įgūdžiai negali garantuoti karjeros sėkmės visam gyvenimui,  todėl būtina tobulėti, mokytis ir pelningai investuoti į save. Mokymosi sėkmingumas  priklauso nuo pastangų, noro ir susidomėjimo.
Šiandieniniame gyvenime nuolat didėja  informacijos kiekis apie studijas įvairų statusą turinčiose mokymo įstaigose, bet išgirsti esminius dalykus gyvai, iš pirmųjų lūpų yra labai vertinga ir prasminga.
 

Kategorija: Archyvas

 

Pažintinis vizitas į autoservisą "Autorigeka“

Autorius: olesub on 2013-11-12, 12:21, Peržiūrų: 1 568

2013 m. lapkričio mėn. 12d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai  dalyvavo  ekskursijoje "Autorigekos" servise  Vilniuje.

Prie serviso mus pasitiko įmonės direktorius Arvydas Vištejūnas. Jis trumpai supažindino su įmonės istorija.

Servisas įkurtas maždaug prieš penkiolika metų. Anksčiau čia buvo parduodami automobiliai "Moskvič", o patalpos priklausė Vilniaus šilumos tinklams.

Dabartiniu metu servisas užima kelis aukštus. Pirmame aukšte yra variklių diagnostikos skyrius, dažymo ir paruošimo dažymui skyriai su dažymo kamera.

Antrame aukšte yra kėbulo remonto patalpos.

Ponas Arvydas papasakojo...

Kategorija: Archyvas

 

Adutiškio užkardoje

Autorius: olesub on 2013-09-17, 12:10, Peržiūrų: 1 549

Švenčionių profesinio rengimo centro mokiniai domėjosi pasienio apsauga Adutiškio užkardoje

 
2013 metų rugsėjo 17 d.  mūsų mokyklos IG 13 gr. ir AG13 gr. mokiniai,  lydimi neformaliojo švietimo organizatorės Ievos Razmytės-Deviatnikovės ir karjeros koordinatorės Danutės Ankėnienės, vyko į pažintinę tikslinę kelionę -  Adutiškio pasienio užkardą.  Mus pasitiko užkardos vado pavaduotojas Aurelijus Kirilovas.  Pagal statuto reikalavimus mes buvome...

Kategorija: Archyvas

 

Pažintinis vizitas į „Paukščių kaimą“

Autorius: olesub on 2013-09-09, 11:38, Peržiūrų: 850

Mokykla dalyvaudama projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme" vykdo karjeros planavimo ir įgyvendinimo programą. Tikslinė mokinių grupė, lydima vyresniųjų  profesijos mokytojų Lidijos Gaižutienės, metodininko Rimanto Kavaliūno ir karjeros koordinatorės Danutės Ankėnienės  2013 metų rugsėjo 9 d. vyko į „Paukščių kaimą", esantį Aukštaitijos nacionaliniame parke, Cijonų kaime, Ignalinos rajone. Dalyvavome 2 val. edukacinėje pamokoje, kurios metu pamatėme...

Kategorija: Archyvas

 

Susitikimas su buvusiais absolventais

Autorius: olesub on 2013-06-06, 11:22, Peržiūrų: 1 014

2013 metų birželio 6 d. Švenčionių profesinio rengimo centre vyko susitikimas su buvusiais mūsų mokyklos absolventais Jekaterina Povilaitiene ir Ieva Razmyte - Deviatnikove. Jame dalyvavo mokiniai, direktorė Milda Gustienė-Vilniškė, mokytoja Danutė Kavaliukaitė, karjeros koordinatorė Danutė Ankėnienė. Ugdytiniams buvo įdomu ir smalsu sužinoti apie...

Kategorija: Archyvas

 
Previous Next