{forumStyle}

» » Įšvyka į Reškutėnų tradicinių amatų centrą

 
 
 

Įšvyka į Reškutėnų tradicinių amatų centrą

Autorius: Asromualdas on 2018-05-23, 10:12, Peržiūrų: 4 488

Neįgalūs žmonės yra tokie patys, kaip ir sveikieji. Jie gyvena tarp mūsų, šalia mūsų ir nori būti pastebėti, įvertinti. Apie tai buvo kalbama gegužės 17d. Reškutėnų tradicinių amatų centre, menininko Jono Grundos, kuris dirba Visagino socialinės globos namuose, paveikslų parodos ,,Mes – jūsų visuomenės nariai‘‘ atidaryme. Į šią šventę atvyko Strūnos socialinės globos namų gyventojai ir juos atlydėję darbuotojai, Švenčionėlių socialinių paslaugų centro žmonių su negalia padalinio moterys ir socialinė darbuotoja, Švenčionių profesinio rengimo centre besimokantys socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės moksleiviai, mokytoja Loreta ir direktorė Milda Gustienė-Vilniškė. Daug dėmesio sulaukė ir šios parodos ,,kaltininkai‘‘- Visagino socialinės globos namų gyventojai, lydimi direktorės V.Meškelienės ir socialinės darbuotojos. Tai jų, 18 nuoširdžių ir paprastų gyventojų, portretai eksponuojami parodoje.

Įšvyka į Reškutėnų tradicinių amatų centrą

Kaip sakė Jonas Grunda, iš pradžių pozuotojai buvo nedrąsūs, nekalbūs, paskui tapo drąsesni ir noriai pozuodavo. Visus susirinkusius nustebino Konstantinas, nutapęs ir pristatęs į parodą du paveikslus. Vienas iš jų – mylimos moters, su kuria jis bendravo tik laiškais, portretas, nutapytas iš nuotraukos. Paskui Konstantinas, pritardamas gitara, padainavo romansą apie meilę.

Įšvyka į Reškutėnų tradicinių amatų centrą

Pasibaigus renginiui, buvome pakviesti prie gausaus vaišių stalo, kur galėjome pabendrauti artimiau.

Įšvyka į Reškutėnų tradicinių amatų centrą

Už šias gražias akimirkas, praleistas Reškutėnų tradicinių amatų centre, už parodos organizavimą dėkojame vadovei dr. Reginai Mikštaitei-Čiučiurkienei ir visam centro kolektyvui.

 

SD17 mokinės

Rita Vilkaitienė

Natalija Maslianikienė

 

Kategorija: Naujienos

Gerbiamas lankytojau, jūs esate kaip svečias.
Mes rekomenduojame užsiregistruoti register ir prisijungti, kad matytumėte pilną turinį.

Pasidalinkite