Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre
Gegužės 28 d. paskutinis skambutis nuskambėjo  ŠPRC IV gimnazijos klasės 30-čiai mokinių. Tai 10 –oji gimnazijos skyriaus laida. Šiais metais 23 mokiniai baigia IV gimnazijos klasę kartu su profesiniu mokymu ir 7 mokiniai iš suaugusiųjų skyriaus. Simboliška, bet tai pirmoji ŠPRC suaugusiųjų skyriaus mokinių laida.
Share on facebook
Facebook

Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre

Mokyklos dvyliktokai būriavosi lauke pasipuošę paskutinio skambučio simbolika. Skambant muzikai jie su baltais balionais rankose praėjo mėgstamas mokyklos vietas ir mokytojų buvo šiltai sutikti prie sporto salės.

Renginį vedė PBG19 grupės mokinė Gintarė Rakštelytė. Gimnazijos skyriaus vedėja kalbėjo apie žodžio reikšmę gyvenime, linkėjo visiems vartoti tik pačius gražiausius žodžius. Absolventus sveikino grupės auklėtoja Tatjana Mialik, ŠPRC direktorė Milda Gustienė-Vilniškė, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Astrauka. Mokytojai sveikino garso žinute, o mokiniai puikiai atspėjo, kuris mokytojas juos sveikina. Savo linkėjimus abiturientams visi norintys galėjo įrašyti didžiuliame plakate. Buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais mokiniai, kurie 12 klsių baigė gerais pažymais ir puikiai išlaikė technologijų egzaminą.

Tradiciškai baltų balionų būrys pakilo į dangų, visi padarė bendrą nuotrauką. Grupių mokiniai fotografavosi ir rinkosi auklėtojos kabinete paskutinei pamokai.

Linkime sėkmės brandos egzaminuose ir gražaus skrydžio gyvenimo kelyje.

Jūs taip pat gali sudominti
Europos socialinio fondo agentūra
Naujienos

Europos socialinio fondo agentūra

Švenčionių profesinio rengimo centro virėjų ir padavėjų-barmenų profesinio mokymo programų mokiniai ir mokytojai  2021 m. gegužės 3-14 dienomis dalyvauja projekto „Praktinių įgūdžių įgijimas PMC „Žirmūnai“ Viešbučių ir restoranų sektoriaus praktinio mokymo centre veiklose“

Skaityti daugiau »
Kitoks 2021-ųjų Šimtadienis...
Naujienos

Kitoks 2021-ųjų Šimtadienis…

Vasario 26-osios rytas prasidėjo nuo staigmenos: dvyliktokai mokyklos administraciją ir mokytojus nudžiugino saldžiomis dovanėlėmis – kvapniais ir skaniais pyragaičiais (buvo išvežiota mokytojams į namus).  

Skaityti daugiau »