Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena
Vasario 12 d. Švenčionių profesinio rengimo centro bendruomenė rinkosi prie išmaniųjų įrenginių paminėti Vasario 16-osios. Minėjimą pradėjome Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinės Dagnės Maslianikaitės atliekama daina „Baltas paukštis“.
Share on facebook
Facebook

Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

Renginio metu, peržiūrint filmukų ištraukas, buvo trumpai apžvelgta 1918-ųjų metų vasario 16-osios dienos istorija. Veronika Švogžlienė, istorijos mokytoja metodininkė, perskaitė trumą pranešimą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.  

Gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė išvardino ir padėkojo visiems labai gerai bei gerai besimokantiems gimnazijos skyriaus mokiniams. Profesinio mokymo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė ne tik padėkojo labai gerai bei gerai besimokantiems mokiniams, bet ir pasidžiaugė, kad Švenčionių rajono gyventojai taip pat aktyviai dalyvavo 1918-ųjų vasario 16-osios dienos įvykiuose.

Pasiklausėme dainų, skirtų Lietuvai, ištraukų. Norintieji dainavo kartu.

Danutė Kavaliukaitė, neformaliojo švietimo organizatorė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Džiugi žinia
Naujienos

Džiugi žinia

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu bei Vilniaus etninės kultūros centru kasmet organizuoja 5 – 12 klasių mokiniams konkursą „Tautos dvasios beieškant“. Su šiuo konkursu mus supažindino lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Stūglienė ir paragino į jį įsijungti. 2020 metų temų prioritetai – tautodailininkų (kryždirbių, skulptorių, medžių drožėjų, keramikų ir kitų įdomių, savitų asmenybių) darbai.

Skaityti daugiau »