,,Žiemos puokštė“

,,Žiemos puokštė“

Artėjant  Šv. Kalėdoms, gruodžio 10 d. mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs renginys ,,Žiemos puokštė“.

Renginio metu sulaukėme svečių iš rajono mokyklų:  mokinių  bei mokytojų  iš Švenčionių ir Švenčionėlių progimnazijų. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos devintokų ir dešimtokų komandos, taip pat DTP19 grupės mokiniai su profesijos mokytoja Valerija Radziuliene. Floristikos būrelio vadovė Lida Gaižutienė  paaiškino darbų eigą bei pakvietė visas komandas į darbo vietas. Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę patys sukurti kalėdines puokštes iš eglučių šakelių, puošdami jas įvairiais kalėdiniais aksesuarais.

Kalėdų senelis keliaudamas pro Švenčionis, užsuko pasižiūrėti kaip sekasi jauniesiems kūrėjams ir padėjo komisijai įvertinti kūrybinius darbelius.Visos kalėdinės kompozicijos  buvo labai išradingos ir gražios. Vertinimo komisija išrinko gražiausius kalėdinius vainikėlius  ir eglutes. Jų kūrėjai buvo apdovanoti  dovanėlėmis.  Pagamintus vainikėlius ir eglutes mokiniai išsinešė į savo namus. Kol vieni mokiniai buvo užsiėmę kūrybiniais darbais, kitus renginio dalyvius  netikėtai sumanė pakalbinti A19 grupės mokinys Erikas Amūras Gudelevičius. Po renginio visi mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti arbata, sumuštiniais ir sausainiais. Vaišių stalas buvo padengtas padavėjų-barmenų specialybės, PBG18 gr. mokinių, kurioms  vadovavo mokytojos Ana Marmienė ir Danutė Aučynienė.

Natalija Iliuk, MG18 grupės mokinė

Pasivaišinus skanėstais, karjeros koordinatorė Danutė Ankėnienė mūsų svečius  supažindino su mokyklos mokymo baze, joje vykdomomis profesinio mokymo programomis.

Pasidalinkite
Share on facebook
Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimai su buvusiais mokyklos absolventais
Naujienos
Olegas

Susitikimai su buvusiais mokyklos absolventais

Lapkričio 18–22 dienomis vyko kasmetinė Nacionalinė karjeros savaitė šalies mokyklose. Kiekvienais mokslo metais jau tapo tradicija organizuoti susitikimus su buvusiais mūsų mokyklos absolventais.  Lapkričio 19 d. grupė pirmos ir antros gimnazinių klasių mokinių su karjeros koordinatore D. Ankėniene vyko į susitikimą su buvusia mūsų mokyklos absolvente, o dabar einančia Ignalinos rajono administracijos direktorės pareigas – Jūrate Balinskiene. Kartu susitikime dalyvavo ir Ignalinos rajono meras Justas Rasikas.

Skaityti daugiau »
„Mūsų istorija gyvai“
Naujienos
Olegas

„Mūsų istorija gyvai“

Malonu pasidžiaugti, kad mokyklos jubiliejui suskubome parengti ir išleisti kraštotyros knygą „Mūsų istorija gyvai“. Tai bandymas į spausdintinių žodžių rūbą įvilkti Švenčionių krašto ir mūsų mokyklos istoriją.

Skaityti daugiau »
Svėdasai
Naujienos
Olegas

Svėdasai

Lapkričio šeštosios rytą mokyklinis autobusas, kuriame patogiai įsitaisė Švenčionių profesinio rengimo centro mokiniai ir mokytojos Laimutė Stūglienė ir Birutė Raslanienė, pasuko Svėdasų link. Kadangi 2019-

Skaityti daugiau »
Close Menu

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems Švenčionių Profesinio rengimo centrą arba  mokinių bendriją „Viltis” 2 % gyventojo pajamų mokesčiu (toliau GPM). Gauta parama buvo  panaudota mokinių rėmimui, švenčių ir išvykų organizavimui.
Mums labai reikalingas Jūsų palaikymas bei parama, todėl kviečiame ir šiemet pasinaudoti nieko Jums nekainuojančia teise ir dalį sumokėto GPM skirti mokyklai, ar mokykloje veikiančiai mokinių nevyriausybinei organizacijai. Nepasinaudojus šia galimybe, pinigai liks valstybės biudžete.

,,Žiemos puokštė“
Pildant savarankiškai deklaraciją, pateikiame duomenis

ŠVENČIONIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRAS

ĮMONĖS KODAS: 111963842 LIEPŲ AL. 2, CIRKLIŠKIS

ŠVENČIONIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRO MOKINIŲ BENDRIJA „VILTIS"

ĮMONĖS KODAS: 178863361 LIEPŲ AL. 2, CIRKLIŠKIS